מאמרים

לימודים בשלט רחוק

לימודים בשלט רחוק

בין אם אתם סטודנטים באוניברסיטה, תלמידי תיכון או חטיבת ביניים, או סתם משתתפים בסאמר סקול או בקורס כזה או אחר, הלימודים תופסים חלק נכבד בחייכם והרבה מן הזמן שלכם.

במרבית מסלולי הלימודים, נדרשים הסטודנטים להגיע לכיתות הלימוד לפחות כמה פעמים בשבוע, וזה לא כולל את כל הזמן הנדרש להשקיע בבית על מנת לצלוח את התואר בשלום.

עם זאת, העולם בו אנו חיים הוא כל כך מתקדם ומפותח מבחינה טכנולוגית, עד שקימות דרכים להקלת מספר השעות העצום בהן נדרש הסטודנט להגיע לכיתת הלימוד.

תואר בלי להיות באוניברסיטה

כיום, אתם יכולים להירשם ללימודים באוניברסיטה, לעבור את כל המסלול ולסיים עם תואר ביד, וכל זאת כמעט בלי להגיע לכיתות הלימוד עצמן. כיצד זה נעשה? ובכן, לכל מוסד לימודים כיום אתר אינטרנט מפורט. באתר זה ניתן להתעדכן במידע הנוגע בקורסים בהם אתה משתתף, אך יותר מזאת – ניתן ממש לראות קורסים שלמים אשר מצולמים כולם בווידיאו. סטודנטים רבים יעידו כי זה אפילו יעיל ונוח יותר מאשר להשתתף פיסית בשיעורים עצמם. כשאתה לא מבין משהו או לא עומד בקצב של המרצה אתה יכול בקלות להקפיא את הסרט, להעביר אחורה ולראות כל חלק בהרצאה כמה פעמים שתרצה, מה שלא ממש אפשרי בכיתה האמיתית.

המשך מאמר